Bawełniane piżamy i koszule nocne

Świat pełen inspiracji

Projektowanie to rodzaj pracy twórczej, która wymaga inspiracji, a w przypadku bielizny nocnej to szczególnie ważne, bo każdy projekt musi być unikatowy. Skąd zatem czerpiemy pomysły do tworzenia naszych kolekcji?

Właściwie odpowiedź jest prosta, aczkolwiek niejednoznaczna, ponieważ „świat jest pełen inspiracji”. To wszystko co nas otacza. To ta myśl, kiedy patrząc na kwiaty w ogrodzie zauroczeni ich widokiem chcemy je przenieść na materiał by swymi kolorami i pięknem mogły nas cieszyć kiedy za oknami robi się ponuro…a Ty siadasz wygodnie w fotelu z lampką wina otulona barwnym szlafrokiem w przepiękne kwiaty przenosisz się do „rajskich ogrodów”. Każdy spacer, wizyta w zoo to kopalnia inspiracji. Gdy widzisz słodki pyszczek szopa pracza, puchatego niedźwiadka, czy przyciągające uwagę duże oczy strusia na jego małej główce nie możesz przejść obojętnie i to właśnie te inspiracje natchnęły nas do stworzenia wyjątkowo interesującej kolekcji.

Przekrój soczystych kolorów po te bardziej stonowane, słodkie, urocze zwierzaki, czasem zabawne w formie, innym razem klasyczne- uniwersalne. To wszystko zachwyca i gdy wyobraźnia projektanta zadziała emocjami i kreatywnością jest on w stanie stworzyć wiele zaskakujących i oryginalnych projektów.

Nasze kolekcje są pełne nietuzinkowych rozwiązań bo takim jest świat, a to dopiero początek. Wiemy czego się od nas oczekuje dlatego nie zatrzymujemy się…już mamy nowe pomysły. Obserwuj nasze kolejne propozycje, a przekonasz się jak wiele jesteśmy w stanie wnieść do świata bielizny nocnej z damską linią LEVEZA i męską linią HOTBERG.