Bawełniane piżamy i koszule nocne

O firmie

Tworzymy dla Was bieliznę nocną już od 25 lat. Od samego początku przy produkcji naszych wyrobów kadra zarządzająca stawiała na wysoką jakość wykonania, ciekawe wzornictwo i niebanalny styl. Przez ten czas zyskaliśmy tożsamość rynkową i dużą grupę klientów, którzy doceniają jakość naszych produktów i chętnie je kupują. Jesteśmy firmą już ukształtowaną, o dobrej reputacji i korzystnym wizerunku, która zdobyła sporą część rynku. Jednak wnikliwa obserwacja zmieniającego się świata, trendów mody, potrzeb i oczekiwań klientów skłoniła nas do dokonania rebrandingu.

W firmie stworzyliśmy dwie niezależne linie produkcyjne. Damską o nazwie LEVEZA i męską o nazwie HOTBERG. Zastąpiliśmy logo firmowego znaku dwoma nowymi logotypami o nowoczesnej grafice. Postawiliśmy na zwiększenie potencjału istniejącej marki, zaproszenie nowych klientów i pogłębienie relacji z obecnymi. To dla nas nowy rozdział w rozwoju firmy. Nie boimy się nowych wyzwań. Wiemy jak ewentualne kłopoty i problemy przekuć w zadowolenie i sukces. Jesteśmy zgranym zespołem ludzi kreatywnych, sumiennych i uczciwych, którzy są bardzo zaangażowani w to co robią. Nie idziemy na skróty, nie boimy się eksperymentować przy kreowaniu mody, nie znamy słowa kompromis, gdy chodzi o jakość. Dążymy do tego by ciągle się kształcić i rozwijać.

Zadbaliśmy by nowy look marki LEVEZA prowokował swym wyglądem. Był elegancki i szykowny, podkreślał urodę i osobowość, ale przede wszystkim by był niewiarygodnie wygodny. Stawiając na przyjazne , naturalne materiały przekonamy każdą Kobietę, jak wspaniała i urzekająca może być bielizna nocna. Bogactwo wzorów, kolorów, najwyższej jakości wysublimowanych koronek, atlasowych wstążek zadowolą najbardziej wysmakowane gusta. Pragniemy by produkty LEVEZA były prawdziwym must have w szafie wszystkich Kobiet.

Równie wnikliwie angażujemy się przy produkcji wyrobów marki HOTBERG. Stawiamy na wysoką jakość materiałów, ich różnorodną strukturę, bogatą kolorystykę, elegancję i wyszukany styl, który pozwoli każdemu z Panów wybrać coś dla siebie, dbając o każdy detal nadający naszym modelom swoisty charakter. Dzięki tej dbałości o detale nasze męskie piżamy cieszą się wysokim uznaniem od lat. Jesteśmy wierni swojemu stylowi, ale wciąż go ulepszamy. Ma nam to pomóc w stworzeniu marek modnych, nowoczesnych, rozpoznawalnych i pożądanych.